München
GvW Graf von Westphalen
Nymphenburger Straße 64
80335 München
Deutschland

T +49 89 1259513-0
F +49 89 1259513-29
muenchen@gvw-is.com
Magdeburg
GvW Graf von Westphalen
Luebecker Str. 53-63
39124 Magdeburg
Germany

T +49 391 28923560
F +49 391 28923561
magdeburg@gvw-is.com
Nuremberg / Fürth
GvW Graf von Westphalen
Königswarterstraße 60
90762 Fürth
Germany

T +49 911 801969-34
F +49 911 801969-35
nuernberg@gvw-is.com
Dresden
GvW Graf von Westphalen
Kesselsdorfer Straße 90
01159 Dresden
Germany

T +49 351 41399715
F +49 351 41775945
dresden@gvw-is.com
Cottbus
GvW Graf von Westphalen
in partnership with Mönning & Georg Rechtsanwälte,
Gerichtsplatz 7
03046 Cottbus
Germany

T +49 30 851029-0
F +49 30 851029-123
cottbus@gvw-is.com
Berlin
GvW Graf von Westphalen
Potsdamer Platz 8
10117 Berlin
Germany

T +49 30 726111-0
F +49 30 726111-333
berlin@gvw.com
Düsseldorf
GvW Graf von Westphalen
Königsallee 61 – Köblick
40215 Düsseldorf
Germany

T +49 211 56615-0
F +49 211 56615-123
duesseldorf@gvw.com
Frankfurt am Main
GvW Graf von Westphalen
Ulmenstrasse 23-25
60325 Frankfurt am Main
Germany

T +49 69 8008519-0
F +49 69 8008519-99
frankfurt@gvw.com
Hamburg
GvW Graf von Westphalen
Poststrasse 9 – Alte Post
20354 Hamburg
Germany

T +49 40 35922-0
F +49 40 35922-123
hamburg@gvw.com
Brussels
GvW Graf von Westphalen
Level 5&6
Rond-point Schuman 2-4
1040 Bruxelles
Belgium

T +32 4033-659
F +32 4033-750
bruessel@gvw.com
Istanbul
GvW Graf von Westphalen
Danışmanlık Hizmetleri Avukatlık Ortaklığı
Kanyon Kat. 6
Büyükdere Cad. No. 185
34394 Şişli/İstanbul
Turkey

T +90 212 319 7784
F +90 212 319 7600
istanbul@gvw.com
Shanghai
GvW Graf von Westphalen
Chong Hing Finance Center, Room 906
288 West Nanjing Road
Shanghai 200003
P.R. China

T +86 21 6322-3131
F +86 21 6322-2430
shanghai@gvw.com