Kontakt

Berlin
GvW Graf von Westphalen
Leipziger Platz 1
10117 Berlin
Deutschland
T +49 30 851029-0
F +49 30 851029-123
berlin@gvw-is.com
Cottbus
GvW Graf von Westphalen
in Kooperation mit Mönning & Georg Rechtsanwälte,
Gerichtsplatz 7
03046 Cottbus
Deutschland
T +49 30 851029-0
F +49 30 851029-123
cottbus@gvw-is.com
Dresden
GvW Graf von Westphalen
Kesselsdorfer Straße 90
01159 Dresden
Deutschland
T +49 351 41399715
F +49 351 41775945
dresden@gvw-is.com
Düsseldorf
GvW Graf von Westphalen
Königsallee 61 - Köblick
40215 Düsseldorf
Deutschland
T +49 211 56615-0
F +49 211 56615-123
duesseldorf@gvw-is.com
Frankfurt am Main
GvW Graf von Westphalen
Ulmenstraße 23-25
60325 Frankfurt
Deutschland
T +49 69 8008519-0
F +49 69 8008519-99
frankfurt@gvw-is.com
Hamburg
GvW Graf von Westphalen
Poststraße 9 - Alte Post
20354 Hamburg
Deutschland
T +49 40 35922-0
F +49 40 35922-123
hamburg@gvw-is.com
Magdeburg
GvW Graf von Westphalen
Schleinufer 41
39104 Magdeburg
Deutschland
T +49 391 28923560
F +49 391 28923561
magdeburg@gvw-is.com
Nürnberg/ Fürth
GvW Graf von Westphalen
Königswarterstraße 60
90762 Fürth
Deutschland
T +49 911 801969-34
F +49 911 801969-35
nuernberg@gvw-is.com
Brüssel
GvW Graf von Westphalen
Level 5&6
Rond-point Schuman 2-4
1040 Brüssel
Belgien
T +32 4033-659
F +32 4033-750
bruessel@gvw.com
Istanbul
GvW Graf von Westphalen
Danışmanlık Hizmetleri Avukatlık Ortaklığı
Kanyon Kat. 6
Büyükdere Cad. No. 185
34394 Şişli/İstanbul
Türkei
T +90 212 319 7784
F +90 212 319 7600
istanbul@gvw.com
Shanghai
GvW Graf von Westphalen
Chong Hing Finance Center, Room 906
288 West Nanjing Road
200003 Shanghai
P.R. China
T +86 21 6322-3131
F +86 21 6322-2430
shanghai@gvw.com